بسیاری مردان معتقدند خوش تیپی در تابستان ساده تر از خوش استایلی در زمستان است، چرا که رنگ‌های تابستانه متنوع‌تر هستند و لازم نیست برای گرم ماندن تعداد زیادی لباس ضخیم. اگر شما هم اینطور فکر می‌کنید، بهتر است بگویم که دیگر زمان تغییر این فکر فرا رسیده است؛ چون با داشتن آیتم های لازم برای یک استایل جذاب در زمستان،قطعا مانند هر فصل دیگری خوش استایل و جذاب خواهید بود. در ادامه این آیتم‌های مهم را بررسی میکنیم. برای از دست ندادن فرصت بیشتر با ما همرا باشید

 تیپ-زمستانی.jpg

معیار کاپشن است

برای اینکه بتوانید در زمستان هم خوش استایل باشید، یک لباس را باید به عنوان لباس معیار انتخاب کنید سعی کنید ارزشمندترین یا گرانترین لباس را به عنوان معیار انتخاب قرار دهید و بقیه لباس ها را با آن ست کنید.به عنوان نمونه یک کاپشن گرم مردانه یا یک پالتوی خوش دوخت و شیک جزو آیتم های الزامی زمستان  است.همه ما به خوبی میدانیم که قیمت لباس های زمستانه بالاست، لذا خوب است رنگ‌هایی را انتخاب کنید که در دسته خنثی هستند و سایر رنگ‌ها به سادگی با آن ها ست میشوند.. برای مثال سرمه‌ای، نوک مدادی و خاکی سه نمونه از بهترین رنگ‌ها برای پالتو و کاپشن زمستانه هستند

 لباس-مردانه-زمستانی.jpg

انتخاب مهم بعدی پلیور است

گام مهم بعدی خرید پلیور است؛ یک پلیور بافتنی نازک اما گرم یکی از انتخاب های عالی و درخشنده شما برای داشتن بهترین استایل زمستانی است. پلیور یکی از با اهمیت‌ترین بخش‌های تیپ زمستانی شما محسوب می شود که خیلی به چشم می‌آیند؛ لذا هر چه تنوع بیشتری داشته باشند، استایل متنوع‌تری خواهید داشت


 

شلوار زمستانه گام بعدی شما محسوب می شود

حالا سراغ انتخاب شلوار بروید. این آیتم خیلی پر هزینه نیست اما لازم است که از بهترین جنس و با تاپ ترین کیفیت ممکن باشد چرا که باید پاهای شما را از سرما حفظ کند. داشتن یک یا دو شلوار با کیفیت برای این فصل کافی است؛ یک شلوار جین که تیره و ضخیم است و یک شلوار پشمی که متناسب با رنگ پالتوی شما باشد. گزینه‌های مناسبی خواهند بود. بگذارید رازی را به شما بگویم شما می‌توانید سه روز هفته را شلوار جین و کاپشن بپوشید و بقیه هفته شلوار پشمی و پالتو به تن کنید و کسی هم نفهمد. مهم این است که قدم سوم را متنوع بردارید.

 

پیراهن مردانه

بسیاری از آقایان بعد از افزودن پلیور به استایل زمستانه خود میپرسند آیا لازم است پیراهن مردانه هم داشته باشیم؟ اما باید بگویم که نخی و نازک بودن پیراهن مردانه دلیل مناسبی و منطقی برای نپوشیدن آن در زمستان نیست؛ این پیراهن می‌تواند به تنهایی زیر بارانی بماند یا زیر پلیورتان پوشیده شود. بسیاری از مردان باسلیقه رنگ پیراهنشان را با رنگ پلیور ست می‌کنند تا بتوانند ست متنوعی بسازند؛ این گزینه زمانی در دسترس شماست که پلیورتان یقه اسکی نباشد

 

کلاهی گرم و شیک 

کلاه در زمستان وظیفه گرم نگه داشتن سر و گردن شما را بر عهده دارد. اما این تنها وظیفه کلاه و شالگردن زمستانه نیست. بلکه کلاه یک اکسسوری با هدف تکمیل استایل شما در نظر گرفته می شود. مساله مهم بعدی انتخاب کلاهی متناسب با فرم صورت شما است.خوب است بدانید که هر فرم کلاه زمستانه‌ای  متناسب با صورت شما نیست؛ لذا ابتدا فرم مناسب صورت خود را قبل از خرید شناسایی کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

کفشی برای روزهای برفی و سرد

زمستان دیگر فصل مناسبی برای پوشیدن کتانی‌های پارچه‌ای یا کفش‌های ورزشی نیست، چون هم به اندازه کافی گرم نیستند و هم اینکه با بارش برف و پاهایتان خیس می شود بهتر بگویم پاهایتان از شدت سرما یخ میزند. پس بهتر است کفش‌های گرم ضد آب با رویه‌های فوتر یا چرم بروید. نیم‌بوت‌ بهترین گزینه برای زمستان است. در مورد کفش‌های زمستان علاوه بر رویه به کف کفش دقت کنید. بسیار مهم است که کف کفش عاج داشته باشد تا بر روی برف لیز نخورید و دچار مشکل شوید.

لباس-زمستانه.jpg

 

گرم نگه داشتن پاها

چند سال پیش جوراب صرفا یک تکه پارچه برای گرم نگه داشتن پاها، سر نخوردن پاها درون کفش و جذب تعریق پاها بود. اما اگر امروزه فکر میکنید جوراب ها بی ارزش و بی اهمیت هستند کاملا در اشتباهید. چرا که انواع جوراب‌های رنگی با طرح‌های جالب و حتی جوراب‌های لنگه به لنگه وارد دنیای مد شده‌اند تا جذابیت بیشتری به دنیای مد بدهند. این جوراب‌ها سن و سال نمی‌شناسند و طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. پیشنهاد ما این است که برای خرید جوراب زمستانه علاوه بر اینکه به گرم و ضخیم بودن آن توجه دارید؛ طرح‌هایی را به کشوی لباس‌هایتان اضافه کنید که از دیدنشان لذت می‌برید.

 دستکش-مردانه.jpg

دست‌ها را فراموش نکنید

همان طور که تمام اجزایی که تا اینجا برای استایلتان تهیه کرده‌اید، با هم هماهنگی دارند؛ دستکش هم باید به سایر لباس‌هایتان بیاید. بنابراین فکر نکنید چون سایز دستکش‌ها کوچک است، خیلی به چشم نمی‌آید؛ کافی است یکی از دوستانتان را در خیابان ببینید و بخواهید فوری با او دست بدهید. در این شرایط حتما توجه او به دستکش‌هایتان هم جلب خواهد شد.

 

هودی و درس؛ لباس های جوان پسندتر

هودی و درس لباس‌های زمستانه گرمی هستند که  به دلیل رنگ‌های جذاب تر و شادتر و مدل‌های نوین تر  انتخاب بیشتر جوانان است. اما چنانچه دیگر مردان هم اگر بخواهند استایلی جوان تر داشته باشند می‌توانند مدل‌های ساده‌تر با رنگ‌های خنثی را امتحان کنند و از استایل زمستانه خود لذت ببرند.