به خاطر دارید که تا چند سال گذشته پوشیدن شلوار مردانه رنگی برای آقایان در هر سن و سالی یک تابو بود؟ و کسی جرات و حق استفاده از شلوار مردانه رنگی را نداشت؟؟؟ البته  در سال های گذشته شلوارهای رنگی اصلا تولید نمیشدند . اما امروزه پوشیدن شلوار رنگی مردانه  فقط نیازمند اعتماد به نفس و سلیقه است.

استفاده از رنگ های تیره و خنثی مانند خاکی ، جین های تیره ، و سرمه ای در این مقاله مد نظر ما نیست . هم چنین  قصد نداریم رنگ های سبز و نارنجی نئونی را به شما پیشنهاد کنیم بلکه آنچه مد نظر ماست بررسی رنگ های مناسب و اصول ست کردن آن ها با یکدیگر است .


چرا شلوار رنگی مردانه یک انتخاب عالی محسوب میشود؟

شما با استفاده از شلوار مردانه رنگی میتوانید انتخاب های متنوع تری برای ست کردن داشته باشید .

رنگ ها باعث جذابیت و چشم گیری بیشتر لباس ها میشوند . از این رو شما با پوشیدن لباس های رنگی مانند شلوارمردانه رنگی چندین قدم از دیگران در ساخت استایل زیبا و جذاب مردانه جلوتر خواهید بود 

هم چنین شلوارمردانه رنگی میتوانند باعث کمتر جذب شدن نور و گرما شده و تحمل گرما را برای شما آسان کند .


نحوه-ست-کردن-شلوار-مردانه-رنگی.jpg

شلوار رنگی مردانه را چگونه ست کنیم؟

اگر جزء افرادی هستید که به تازگی قصد پوشیدن لباس های رنگی مردانه را دارید پیشنهاد ما این است که ابتدا بر روی یک لباس فوکوس کنید .

به عنوان مثال ابتدا با یک شلوارمردانه رنگی شروع کنید سپس به سراغ لباس های دیگر مانند پیراهن یا کت بروید . به عنوان مثال اگر کت سبز یشمی انتخاب میکنید بهتر است یک تی شرت سفید طرح دار به همراه یک شلوار طوسی بپوشید .

بهترین زمان برای شروع به رنگی رنگی لباس پوشیدن روز ها گرم و آفتابی بهار و تابستان است . لذا نیاز نیست در این فصل ها از لباس های ست استفاده کنید .

برای ترکیب لباس ها کافی است آیتمهای اصلی لباس خود را انتخاب کنید و سپس مدل ها و طرح ها و رنگ ها را با یکدیگر ست کنید . 

یک مثال برای توضیح بیشتر 

یک شلوار به رنگ زرشکی با پیراهنی به رنگ سرمه ای یا آبی ست میشود. اما اگر نخواهید از رنگ سرمه ای در تناژهای روشن نیز استفاده کنید پیشنهاد میکنیم یک پیراهن کژوال مردانه بپوشید و روی آن یک کت سرمه ای روشن یا آبی بپوشید تا کنتراست بیشتری داشته باشید.

همچنین تصور این که شلوار های رنگی مخصوص استایل های غیر رسمی یا روزمره است باید بگوییم که این تصور شما کاملا اشتباه است . برخلاف آنچه همه ما تصور میکردیم باید بگوییم که این شلوار ها برای مراسم ها و میهمانی های رسمی نیز مناسب است . شما میتوانید شلوار رنگی منتخب خود را با انواع کت ها ، اکسسوری ها ، کفش ها و پیراهن ها ست کنید .