امروزه آقایان به دنبال قوانین جدید در مد و استایل مردانه هستند و برای آن ها بسیار مهم است در زندگی خود با توجه به مد استایلی داشته باشند که از آن ها به عنوان فرد خوشتیپی یاد شود. خوشتیپ بودن گاهی وابسته به آن چیزی است که مد می شود. آقایان معتقدند با استفاده از قوانین روز مد و فشن می توانند استایل خوشتیپ تری داشته باشند و این باعث می شود با اعتماد به نفس در مهمانی ها و محل کار و یا زندگی روزمره دیده شوند.

به یاد داشته باشید مد روز آقایان یک قانون مهم و کلی دارد، اینکه در هر سنی باید لباس و تیپ مناسب سن خود را داشته باشند و این باعث می شود که جذاب تر و خوشتیپ تر دیده شوند. در هر سنی قوانین مد برای شما فرق می کند زیرا باید سبک استایل خود را جوری انتخاب کنید که نشان دهنده رشد ذهن شما باشد.

قانون اول

ست-کفش-وکمربند.png

قانون اول  ست کردن رنگ کمربند و کفش است. آقایان باید بدانند در قوانین مد ست کردن رنگ کمربند با کفش یکی از قوانین مهم و کاربردی است. این قانون یک قانون بسیار ساده است اما نکته قابل توجه این است که در انتخاب رنگ کمربند و کفش از رنگ های تیره استفاده کنید. رنگ قهوه ای و مشکی برای انتخاب مناسب هستند.

اما اگر از کفش های اسپرت و کتانی استفاده می کنید این قانون کاربرد ندارد. زیرا معمولا این کفش ها با شلوار جین پوشیده می شوند در این مورد باید از کمربند های اسپرت که مناسب شلوار جین هستند استفاده کنید. برای مثال در این موارد بهتر است از کمربندهای پارچه ای یا کمربندهای اسپرت استفاده کنید.


قانون دوم

در جدیدترین قوانین خوشتیبی آقایان باید در انتخاب رنگ کراوات و پیراهن خود دقت کنند آن ها باید از رنگ های مکمل استفاده کنند و این کار باعث جذابیت بیشتر در ظاهر آن ها می شود. رنگ های متضاد و مخالف دور از قوانین امروزی مد است.


https://bit.ly/36lc8Cn

قانون سوم

قانون سوم در قوانین امروزی مد در مورد خوشتیپی استایل آقایان این است که جوراب های بلند انتخاب کنید که رنگ آن نیز با رنگ شلوار شما هماهنگ باشد منظور از هماهنگ بودن مکمل بودن رنگ جوراب شما با رنگ شلوار است. رعایت این قانون باعث می شود تا شما استایل خوشتیپ تر و مرتب تری داشته باشید.


قانون چهارم

 در جدیدترین قوانین مهم در خوشتیپی آقایان شلوارهای پارچه ای باریک خط اتودار،امروزه در دنیای مد دیگر جایی ندارند و به زبان عامیانه تر از مد افتاده است. این شلوارها در قوانین جدید جای خود را به شلوارهای جین و کتان و شلوارهای پارچه ای ساده داده اند. زیرا این شلوارها به استایل امروزی شما جذابیت می بخشند.

قانون پنجم

در قوانین امروزی مد برای آقایان به داشتن و استفاده از اکسسوری ها بسیار توجه شده است.

ساعت

انداختن یه ساعت متناسب با استایل یک آقا در دنیای مد بسیار حائز اهمیت است. ساعت یک اکسسوری مهم در استایل آقایان خوشتیپ به حساب می آید. در قانون مهم خوشتیپی آقایان توصیه می شود که آقایان رنگ بند ساعت خود را با کمربند و کفش خود ست کنند که جذابیت آن ها دو برابر می شود. مثلا می توانند ساعت قهوه ای خود را با رنگ چرم قهوه ای کفش و کمربند خود هماهنگ کنید.

https://sites.google.com/view/shikpoushan/home

قانون ششم 

 استفاده از عینک آفتابی در قوانین خوشتیپی برای آقایان نیز توصیه شده است. استفاده از عینک آفتابی برای آقایان فقط برای دفع نور آفتاب نیست بلکه زدن عینک آفتابی متناسب با استایل به جذابیت و خوشتیپی آقایان می افزاید. دقت کنید از عینکی استفاده کنید که به سبک صورت شما بیاید.

قانون هفتم 

در قوانین جدید و در این اصل ارتباطات همه آقایان یک گوشی همراه دارند. در قوانین جدید خوشتیپی آقایان توصیه می شود برای گوشی همراه خود یک قاب کلاسیک و ساده بی اندازند و می توانند قاب گوشی خود را با کفش چرم خود ست کنند و این خود باعث می شود شما یک آقای خوشتیپ با سلیقه به نظر برسید.

قانون هشتم 

 آستین های پیراهن خود را درست تا بزنید در این قانون امروزی آقایان برای خوشتیپ به نظر رسیدن برای تا زدن آستین پیراهن خود توجه کنند که با بی حوصلگی و با پیچش آستین خود را تا نزنید. برای اینکه ظاهری خوشتیپ داشته باشید ابتدا آستین خود را  یک تای بزرگ تا آرنج بزنید و سپس یک تای دیگر برروی آن بزنید.

قانون نهم 

در این قانون جدید برای آقایانی که میخواهند خوشتیپ باشند گذاشتن کیف پول در جیب پشت را ممنوع کردند. این یکی از عاداتی است که اکثر آقایان دچار آن هستند. این کار باعث می شود جیب شما فرم خودش را از دست بدهد و در استایل شما جلوه قشنگی نداشته باشد.

قانون دهم 

 در قوانین جدید خوشتیپی برای آقایان توصیه می شود که حتما کفش های خود را همیشه واکس زده بپوشند زیرا علاوه بر اینکه عمر کفش را بیشتر می کند و باعث می شود کفش سالم تر بماند همیشه یک آقای خوشتیپ و با سلیقه را می شود از واکس کفش هایش شناخت.