اگر در یک میهمانی دو نفر را با استایل‌های مشابه یا یکسان ببینید، کسی خوش تیپ تر است که نسبت به اکسسوری های به کار رفته در لباس‌هایش دقت بیشتری به خرج داده باشد و به نکات ظریف توجه زیادی نشان داده باشد. در این مقاله به شما خواهیم گفت با اضافه کردن کدام جزئیات و اکسسوری‌ها، می‌توانید مردی خوشتیپ و جذابتر از همیشه باشید

کراوات؛ یار همیشگی استایل شما

اینکه چه شده که کراوات به یکی از مهم‌ترین اکسسوری های یک استایل شیک تبدیل شده، ما هم نمیدانیم آنچه واضح است این است که استایل رسمی مردانه بدون کراوات چیزی کامل نیست.

از طرفی گیره کراوات بیشتر از آنکه نقش نگهدارنده و متصل کننده کراوات به پیراهن  را داشته باشد، به یکی از اکسسوری‌های مهم در نشان دادن سلیقه شخصی آقایان مبدل گشته است.

این نکته را بدانید که استفاده از کراوات محدود به مراسم های رسمی است؛ لذا اگر در یک شرکت استارتاپی کار می‌کنید که همه کارمندان استایل روزمره یا Casual دارند، نیازی به استفاده از کراوات نیست؛ مگر اینکه اهل ساز مخالف زدن باشید.

https://bit.ly/2OfKErE

کراوات-مردانه-لاگر.jpg

کمربند و ساسپندر مردانه

اهمیت انواع کمربند و ساسپندر مردانه را هیچ گاه دست کم نگیرید. یک کمربند مردانه شیک با یک سگک مینیمال نقش مهمی استایل شما ایفا می‌کند و یک ساسپندر متناسب با اجزای دیگر تیپتان جزئیات لازم برای شیک بودن را فراهم می‎‌کند.

استفاده از ساسپندر به آقایانی توصیه می‌شود که بالا تنه بلندی دارند. ساسپندر می‌تواند بالاتنه را به چندین بخش تقسیم کند و با این خطای دید آن را متناسب نشان دهد.

بهتر است بین رنگ کمربند و کفشتان تناسب برقرار باشد؛ اما این قانون الزامی نیست.

همواره از یک کمربند ساده استفاده کنید. کمربندهای ساده استایل شما را جذاب تر خواهند کرد و فراموش نکنید که این مساله در استایل رسمی صادق است.

کمربند-مردانه-لاگر.jpg

انگشتر مردانه، راهی برای جذابیت بیشتر

بسیاری از آقایان، به استفاده از انگشتر اهمیت نمیدهند. انگشتر یکی از جزئیات و اکسسوری‌های مهمی است که می‌تواند نشان دهنده قدرت و سلیقه شما باشد؛ بنابراین اگر فکر می‌کنید تنها انگشتری که می‌توانید به دست کنید، حلقه ازدواجتان است، بهتر است این موضوع را فراموش کنید.

انگشترهای پهن با برش‌های زاویه‌دار جلوه مردانه‌تری نسبت به انگشترهای ظریف دارند.

اگر انگشتانتان پهن و کوتاه هستند از انگشترهایی با ضخامت کمتر و نگین‌های کوچکتر استفاده کنید.

با انگشتان بلند مجاز به استفاده از بیشتر انواع انگشترها هستید.

اگر دوست دارید انگشترتان نگین سنگ داشته باشد، سعی کنید بین رنگ نگین و سایر جزئیات به کار رفته در استایلتان تناسب ایجاد کنید

انگستر-مردانه-لاگر.jpg


عینک، فاکتوری مهم در تیپ مردانه

استفاده از عینک می‌تواند یک استایل مردانه معمولی را به استایلی جذاب تبدیل کند. اگر ملزم به استفاده از عینک هستید به شدت به فرم و رنگ فریم توجه کنید. یک اشتباه به ظاهر ساده درباره این دو نکته، می‌تواند صورت و تناژ پوست شما را تحت تاثیر قرار دهد، رنگتان را تیره کند یا فرم صورتتان را نامناسب نشان دهد.

اگر از عینک طبی استفاده نمی‌کنیدبهتر است استفاده از عینک آفتابی را فراموش نکنید.

به خاطر داشته باشید اگر رنگ فریم عینک طبی را یکی از رنگ‌های خنثی مثل سرمه‌ای، توسی یا مشکی انتخاب کنید، می‌توانید آن را با بیشتر لباس‌هایتان ست کنید؛ اما ممکن است رنگ‌های شاد به شما بیشتر بیایند و رنگی مثل مشکی پوستتان را تیره نشان دهد. بنابراین بهتر است حد وسط را در نظر بگیرید.

عینک-مردانه-لاگر2.jpg

کیف دستی و کیف پول

خیلی‌ها معتقدند موقع انتخاب کیف دستی و کیف پول باید به هدف آن‌ها که نگه داشتن وسایل و پول است دقت داشت؛ نه بعد زیبایی‌شان؛ اما واقعیت این است که می‌توان این دو مورد را با هم ترکیب کرد و از نتیجه به دست آمده، لذت برد.

از کیف دستی رسمی که تحت عنوان کیف سامسونایت شناخته می‌شود؛ فقط در مجالس رسمی استفاده کنید. از کیف پستچی در موارد نیمه رسمی و روزمره و از کوله پشتی تنها در شرایط روزمره کمک بگیرید.

کیف پول مخصوص شرایط رسمی به کیف پول کتی معروف است. این کیف اغلب بلند و باریک است.

کیف پول روزمره می‌تواند پهن‌تر و کوتاهتر باشد؛ اما نباید داخل جیب‌های شلوار قرار بگیرد و ضخامتش استایل شما را به هم بریزد.

رنگ‌های پیشنهادی برای انتخاب کیف پول اغلب در مجموعه مشکی، قهوه‌ای سوخته و شتری قرار می‌گیرد.

بهتر است بین رنگ کیف پول و کیف دستی‌تان هماهنگی برقرار کنید.

کیف-دستی-مردانه-لاگر.jpg

زمان روی مچ دست شما

هفتمین و آخرین مورد ضروری که در فهرست جزئیات ظریف استایل مردانه قرار می‌گیرد، ساعت مچی است. اهمیت ساعت مچی در این حد است که به دست نکردن آن بهتر از به دست کردن یک مدل نامناسب است.

سعی کنید بین رنگ بند ساعت مچی اسپرت، لباس‌ها و تناژ پوست خود تناسب برقرار کنید.

معمولا استفاده از صفحه‌های گرد نسبت به صفحه‌های مربع شکل زیبایی بیشتری دارد و به روزتر به نظر می‌رسد.

ساعت-مردانه-لاگر.jpg